• Engels

Contact

Wij zijn bereikbaar via onderstaande gegevens of online via het contactformulier.

Compliment, klacht of suggestie? Ga naar onze feedbackpagina.


Het coronavirus maakt alles anders

Niet alleen reizen wordt anders met COVID-19. Ook werken is voor ons anders geworden, want bij VCK Travel volgen wij de richtlijnen van het RIVM en werken wij zoveel mogelijk vanuit huis. Al onze systemen zijn aangepast aan de huidige situatie, waardoor onze Travel Consultants u altijd optimaal kunnen assisteren per telefoon en/of per e-mail.


Contactgegevens afdelingen & kantoren

Account Management
Heeft u vragen voor onze account management afdeling? Bel dan +31 20 – 6800 812 of mail accountsupport@vcktravel.nl

Sales
Heeft u vragen voor onze sales afdeling? Bel dan +31 20 – 6800 802 of mail sales@vcktravel.nl

Corporate Events
Wilt u een van onze Project Managers spreken? Bel dan +31 20 – 6800 850 of mail events@vcktravel.nl

Amsterdam
+31 20 – 6 800 839
amsterdam@vcktravel.nl
meer details »

Den Haag
+31 70 – 37 05 555
denhaag@vcktravel.nl
meer details »

Gorinchem
+31 183 – 697 272
gorinchem@vcktravel.nl
meer details »

Hengelo
+31 74 – 377 11 88
hengelo@vcktravel.nl
meer details »

Maastricht
+31 43 – 30 88 282
maastricht@vcktravel.nl
meer details »

Naaldwijk
+31 174 – 671 333
naaldwijk@vcktravel.nl
meer details »

Rotterdam
+31 10 – 28 86 240
rotterdam@vcktravel.nl
meer details »


Overzicht e-mailadressen overige afdelingen

Zie hieronder een overzicht van de e-mailadressen van de overige afdelingen, zodat u uw vraag of verzoek kunt mailen.

Afdeling E-mail
AirGo Helpsdek airgo.helpdesk@vcktravel.nl
Customer Solutions customer.solutions@vcktravel.nl
Groupticketing – Corporate Events groupticketing@vcktravel.nl
Information security/privacy privacy@vcktravel.nl
Marketing marketing@vcktravel.nl
QHSE customer.service@vcktravel.nl

Instructie voor bezoekers

Heeft u een fysieke afspraak met één van onze medewerkers op een kantoor, check dan eerst de ‘bezoekersinstructie’.