Contact

Heeft u een vraag of wilt u meer informatie over onze diensten? Laat uw gegevens achter en één van onze medewerkers neemt zo snel mogelijk contact met u op. Het contactformulier is niet bedoeld voor een reisaanvraag. Hiervoor kunt u contact opnemen met het team van Travel Consultants via één van onze kantoren.


Het coronavirus maakt alles anders

Niet alleen reizen wordt anders met COVID-19. Ook werken is voor ons anders geworden, want bij VCK Travel volgen wij de richtlijnen van het RIVM en werken wij zoveel mogelijk vanuit huis. Al onze systemen zijn aangepast aan de huidige situatie, waardoor onze Travel Consultants u altijd optimaal kunnen assisteren per telefoon en/of per e-mail.


Contactgegevens afdelingen & kantoren

Account Management & Sales
Heeft u vragen voor onze Account Management of Sales afdeling? Bel dan +31 20 – 6800 812 of mail support@vcktravel.nl

Corporate Events
Wilt u een van onze Project Managers spreken? Bel dan +31 20 – 6800 850 of mail events@vcktravel.nl

Amsterdam
088-1201911
amsterdam@vcktravel.nl
meer details »

Den Haag
088-1201914
denhaag@vcktravel.nl
meer details »

Gorinchem
088-1201912
gorinchem@vcktravel.nl
meer details »

Rotterdam
088-1201913
rotterdam@vcktravel.nl
meer details »


Overzicht e-mailadressen overige afdelingen

Zie hieronder een overzicht van de e-mailadressen van de overige afdelingen, zodat u uw vraag of verzoek kunt mailen.

Afdeling E-mail
AirGo Helpdesk airgo.helpdesk@vcktravel.nl
Customer Solutions customer.solutions@vcktravel.nl
Groupticketing – Corporate Events groupticketing@vcktravel.nl
Information security/privacy privacy@vcktravel.nl
Marketing marketing@vcktravel.nl
QHSE customer.service@vcktravel.nl

Instructie voor bezoekers

Heeft u een fysieke afspraak met één van onze medewerkers op een kantoor, check dan eerst de ‘bezoekersinstructie’.