Contact

Wij zijn bereikbaar via onderstaande gegevens of online via het contactformulier.

Compliment, klacht of suggestie? Ga naar onze feedbackpagina.

 


LET OP: Stel al uw vragen en verzoeken tijdens de corona-periode per e-mail en bel ons niet!

Op die manier kunnen wij alle (aan)vragen en verzoeken behandelen aan de hand van een prioritering waarbij wij de meest spoedeisende het eerst behandelen. U heeft onze verzekering dat wij met man en macht er aan werken u zo snel mogelijk van het beste mogelijke antwoord te voorzien.

Voor uitzonderlijke noodgevallen, als een e-mail niet mogelijk is of buiten kantoortijden, kunt u telefonisch contact opnemen met uw boekingskantoor. U wordt dan doorverbonden met één van onze Travel Consultants.


Amsterdam
+31 20 – 6 800 839
amsterdam@vcktravel.nl
meer details »

Den Haag
+31 70 – 37 05 555
denhaag@vcktravel.nl
meer details »

Gorinchem
+31 183 – 697 272
gorinchem@vcktravel.nl
meer details »

Hengelo
+31 74 – 377 11 88
hengelo@vcktravel.nl
meer details »

Maastricht
+31 43 – 30 88 282
maastricht@vcktravel.nl
meer details »

Naaldwijk
+31 174 – 671 333
naaldwijk@vcktravel.nl
meer details »

Rotterdam
+31 10 – 28 86 240
rotterdam@vcktravel.nl
meer details »

Sales
Heeft u vragen voor onze sales afdeling? Bel dan +31 20 – 6800 802 of mail sales@vcktravel.nl

Account Management
Heeft u vragen voor onze account management afdeling? Bel dan +31 20 – 6800 812 of mail accountsupport@vcktravel.nl

Corporate Events
Wilt u een van onze Project Managers spreken? Bel dan +31 20 – 6800 850 of mail events@vcktravel.nl