Contact

Wij zijn bereikbaar via onderstaande gegevens of online via het contactformulier.

Compliment, klacht of suggestie? Ga naar onze feedbackpagina.


Het coronavirus maakt alles anders

Niet alleen reizen wordt anders met COVID-19. Ook werken is voor ons anders geworden, want bij VCK Travel volgen wij de richtlijnen van het RIVM en werken wij zoveel mogelijk vanuit huis. Hierdoor vragen wij u om ons zo veel mogelijk te mailen in plaats van te bellen.

Overzicht van de e-mailadressen

Zie hieronder een compleet overzicht van de e-mailadressen van onze boekingskantoren en overige afdelingen, zodat u uw vraag of verzoek kunt mailen.

Afdeling E-mail
Account Support accountsupport@vcktravel.nl
AirGo Helpsdek airgo.helpdesk@vcktravel.nl
Amsterdam Business Travel amsterdam@vcktravel.nl
Amsterdam Corporate Events events@vcktravel.nl
Amsterdam Marine Travel amsterdam@vcktravel.nl
Customer Solutions customer.solutions@vcktravel.nl
Den Haag Business Travel denhaag@vcktravel.nl
Den Haag Corporate Events groupticketing@vcktravel.nl
Den Haag Government Travel denhaag@vcktravel.nl
Gorinchem gorinchem@vcktravel.nl
Hengelo hengelo@vcktravel.nl
Maastricht maastricht@vcktravel.nl
Marketing marketing@vcktravel.nl
Naaldwijk naaldwijk@vcktravel.nl
QHSE customer.service@vcktravel.nl
Rotterdam Business Travel rotterdam@vcktravel.nl
Rotterdam Marine Travel marine.rotterdam@vcktravel.nl
Sales Support sales@vcktravel.nl

Instructie voor bezoekers

Heeft u een fysieke afspraak met één van onze medewerkers op een kantoor, check dan eerst de ‘bezoekersinstructie’.


Contactgegevens afdelingen & kantoren

Account Management
Heeft u vragen voor onze account management afdeling? Bel dan +31 20 – 6800 812 of mail accountsupport@vcktravel.nl

Sales
Heeft u vragen voor onze sales afdeling? Bel dan +31 20 – 6800 802 of mail sales@vcktravel.nl

Corporate Events
Wilt u een van onze Project Managers spreken? Bel dan +31 20 – 6800 850 of mail events@vcktravel.nl

Amsterdam
+31 20 – 6 800 839
amsterdam@vcktravel.nl
meer details »

Den Haag
+31 70 – 37 05 555
denhaag@vcktravel.nl
meer details »

Gorinchem
+31 183 – 697 272
gorinchem@vcktravel.nl
meer details »

Hengelo
+31 74 – 377 11 88
hengelo@vcktravel.nl
meer details »

Maastricht
+31 43 – 30 88 282
maastricht@vcktravel.nl
meer details »

Naaldwijk
+31 174 – 671 333
naaldwijk@vcktravel.nl
meer details »

Rotterdam
+31 10 – 28 86 240
rotterdam@vcktravel.nl
meer details »