coronavirus – update 17 maart 2020

Coronavirus zorgt voor reisverstoringen

De gevolgen van het coronavirus hebben de afgelopen dagen voor striktere maatregelen gezorgd om verdere verspreiding van het virus tegen te gaan. Zowel in Nederland, maar ook wereldwijd zijn er aangepaste reisadviezen van kracht en het inreisverbod voor Schengen passagiers naar de Verenigde Staten leiden bij u tot veel vragen. En deze vragen zijn divers. Gelukkig bent u klant bij VCK Travel en ondersteunen wij u bij de vragen die ontstaan bij uw zakelijke reizen.

Heeft u vragen?

Omdat wij gehoor geven aan het verzoek van de overheid om zoveel mogelijk thuis te werken, zijn wij telefonisch minder goed bereikbaar. Om onze kwalitatieve dienstverlening ook de komende periode te kunnen continueren en al uw vragen te behandelen, hebben wij het volgende dringende verzoek aan u:

STEL AL UW VRAGEN EN VERZOEKEN PER E-MAIL EN BEL ONS NIET

Op die manier kunnen wij alle (aan)vragen en verzoeken behandelen aan de hand van een prioritering waarbij wij de meest spoedeisende e-mails, op een 24 uurs basis, het eerst behandelen. U heeft onze verzekering dat wij met man en macht er aan werken u zo snel mogelijk van het best mogelijke antwoord te voorzien.

Voor uitzonderlijke noodgevallen, als een e-mail niet mogelijk is of buiten kantoortijden, kunt u telefonisch contact opnemen met uw boekingskantoor. U wordt dan doorverbonden met één van onze Travel Consultants.

Stuur uw boekingskantoor een e-mail

Zie hieronder een overzicht van de e-mailadressen van onze boekingskantoren en overige afdelingen, zodat u uw vraag of verzoek kunt mailen. Wij behandelen uw e-mail aan de hand van een prioritering waarbij wij de meest spoedeisende het eerst behandelen.

Afdeling E-mail
Account Support accountsupport@vcktravel.nl
AirGo Helpsdek airgo.helpdesk@vcktravel.nl
Amsterdam Business Travel amsterdam@vcktravel.nl
Amsterdam Corporate Events events@vcktravel.nl
Amsterdam Marine Travel amsterdam@vcktravel.nl
Customer Solutions customer.solutions@vcktravel.nl
Den Haag Business Travel denhaag@vcktravel.nl
Den Haag Corporate Events groupticketing@vcktravel.nl
Den Haag Government Travel denhaag@vcktravel.nl
Gorinchem gorinchem@vcktravel.nl
Hengelo hengelo@vcktravel.nl
Maastricht maastricht@vcktravel.nl
Marketing marketing@vcktravel.nl
Naaldwijk naaldwijk@vcktravel.nl
QHSE customer.service@vcktravel.nl
Rotterdam Business Travel rotterdam@vcktravel.nl
Rotterdam Marine Travel marine.rotterdam@vcktravel.nl
Sales Support sales@vcktravel.nl

Actuele reisadviezen

Wij adviseren u om de actuele reisadviezen van het Ministerie van Buitenlandse Zaken te volgen, aangezien deze per dag kunnen veranderen. Klik hier voor de actuele informatie per land.

Wij realiseren ons, dat wij hiermee een beroep op uw medewerking doen, maar vertrouwen op uw begrip voor deze noodzakelijk maatregel tijdens deze bijzondere omstandigheden. 

Met vriendelijke groet,
VCK Travel