Britse douane dag voor Olympische Spelen in staking
20/07/2012
De Britse grenswachten hebben aangegeven te gaan staken op 26 juli. Dit is de dag voor de openingsceremonie van de Olympische Spelen in Londen en daardoor naar verwachting een zeer drukke dag. Houdt u dus rekening met lange wachttijden bij aankomst op een van de havens of luchthavens.
Van 27 juli tot en met 20 augustus weigeren de grenswachten over te werken. Waardoor men ook na De Spelen rekening dient te houden met vertragingen.
Op 13 augustus, de dag na de sluiting van De Spelen, verwacht de luchthaven London Heatrow de drukste dag in haar geschiedenis.
VCK Travel service
Passagiers die van plan zijn van, naar of via London of een andere bestemming in de UK te reizen, kunnen voor vragen en hulp 24x7 contact met ons opnemen.

