In stijl door de oostelijke Middellandse Zee

Splendour of the Seas - 20 oktober 2012 - 8 dagen - vanaf 955,- p.p.

Uw Cruise

Het credo 'vroeg boeken is voordelig reizen' is zeker van toepassing op deze najaarscruise met Royal Caribbean International. In oktober 2012 kunt u namelijk een 8-daagse cruise door de oostelijke Middellandse Zee maken voor een bijzonder laag tarief. En dan kunt u ook nog eens zeer voordelig de kinderen meenemen!

Deze perfecte familievakantie brengt u in stijl langs plaatsen als Dubrovnik, Mykonos en Corfu; plekken waar het in onze herfst nog bijzonder prettig toeven is. Uw varende hotel is de Splendour of the Seas, een schip dat geheel in de traditie van Royal Caribbean bekend staat om de perfecte service en diners aan boord. En met volop entertainment voor het hele gezin!

Dubrovnik

Venetië

Reisschema

20-10-2012 Vlucht Amsterdam-Venetië
Venetië, Italië
Vertrek 17:00
21-10-2012 Bari, Italië   12:00-20:00 
22-10-2012 Corfu, Griekenland   08:00-15:00 
23-10-2012 Mykonos, Griekenland   13:00-22:00 
24-10-2012 Piraeus (Athene), Griekenland   06:00-17:00 
25-10-2012 Dag op zee  
26-10-2012 Dubrovnik, Kroatië 07:00-13:00
27-10-2012 Venetië, Italië
Vlucht naar Amsterdam
Ontscheping 06:45

Uw schip

De Vision klasse schepen staan bekend als de ‘lichtschepen’ met veel glazen luifels en verschillende manieren om van het uitzicht te genieten. De warme en intieme uitstraling met prachtige open dekken geeft je een relaxt gevoel. Met thema restaurants, lounges, casino’s, zwembaden, solariums, en zelfs een mini-golf baan op sommige schepen biedt de Vision klasse voor ieder wat wils. Zoals op alle Royal Caribbean schepen is het eten in alle aanwezige restaurants van een uitstekende kwaliteit. Tot de Vision klasse behoren de Enchantment of the seas, Grandeur of the seas, Legend of the seas, Rhapsody of the seas, Splendour of the seas en Vision of the seas.

SPLENDOUR OF THE SEAS
  • Rederij

    Royal Caribbean International

  • Gebouwd/gerenoveerd

    1996/-

  • Aantal sterren

    ****

  • Tonnage

    69.130

  • Lengte/breedte

    264.3 meter/32 meter

  • Passagiers/bemanningsleden

    1.804/858

  • Snelheid

    24 knopen

splendour of the seas

Tarieven

CategorieHutomschrijving1 pers.2 pers.
Q Binnenhut € 1.553,- € 955,- 
I Buitenhut € 1.953,- € 1.155,-
D3 Buitenhut Superior met balkon € 2.453,- € 1.405,-

Inclusief

Alle maaltijden (ontbijt, lunch, diner, snacks), entertainment, havengelden, vluchten en luchthavenbelasting.

Exclusief

Persoonlijke uitgaven, dranken, excursies, fooien, transfers, verzekeringen, reserveringskosten en Calamiteitenfonds.

Geïnteresseerd?

Mail ons vandaag of bel 020 – 6 800 878

Niet wat u zocht? Bekijk hier onze cruise aanbiedingen of zoek hier uw perfecte cruise.

Alle genoemde tarieven zijn onder voorbehoud van wijzigingen en beschikbaarheid.

Offerte aanvraag

Maak uw boeking of vraag vrijblijvend een offerte aan. Indien u kiest voor de optie 'Definitieve boeking', gaan wij voor u kijken of de door u gemaakte keuze beschikbaar is. Wanneer u het formulier verstuurd heeft, nemen wij zo spoedig mogelijk telefonisch contact met u op.

Reisgegevens
Aantal personen
Eerste persoon
Tweede persoon
Uw gegevens
Heeft u al eens eerder een cruise gemaakt?
 
VCK Travel Portal | Business Travel | Government Travel | Marine Travel | Corporate Events | Cruises